Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Kambariai

13 kambarių pavadinti istorinių čia gyvenusių arba viešėjusių asmenybių vardais:

• 2 Fundatorių apartamentai,
• 4 liukso klasės kambariai,
• 7 standartiniai kambariai.

Viešbutyje vienu metu gali apsistoti 46 svečiai.

Svetingumo komplekse įkurti dveji apartamentai, kuriems suteikti istorinio Pažaislio vienuolyno įkūrėjų vardai.

Pietinėje svetingumo komplekso dalyje įrengti LDK didžiojo kanclerio Kristupo Žygimanto Paco apartamentai. Tai buvo vienuolyno fundatorius bei įkūrėjas, šiame vienuolyne įkurdinęs Kamaldulių vienuolius iš Italijos. Jo garbei pavadintuose apartamentuose yra svetainė bei miegamasis, o taip pat ir vonios kambarys. Miegamajame dviems svečiams skirta lova su baldakimu, perteikianti baroko epochos dvasią.

Šiaurinėje svetingumo komplekso dalyje įrengti istorinio Pažaislio įkūrėjo Kristupo Žygimanto Paco žmonos Klaros Izabelė Pacienės (grafaitė Klara Izabelė de Maijly) apartamentai. Kanclerienė buvo tuometinės Lenkijos karalienės giminaitė bei atvyko į LDK iš Prancūzijos dvaro kartu su savimi atsiveždama unikalų rafinuotumą bei žavesį. Klaros Izabelės apartamentai įrengti, siekiant išlaikyto baroko laikų grakštumą bei rafinuotumą. Apartamentų svečiai galės mėgautis atskiru miegamuoju bei svetaine ir vonios kambariu.

Vardiniai liuksai

“Monte Pacis” svetingumo komplekse yra įrengti keturi liukso kambariai ir kiekvienam iš jų suteikti karališkų “Monte Pacis” svečių vardai.

Komplekso šiaurinėje dalyje įsikūrę Švedijos karaliaus Karolio XII ir Napoleono Bonaparto liuksai, o pietinėje dalyje – Lenkijos – Lietuvos respublikos karaliaus Jono Sobieskio bei Imperatoriaus Nikolajaus I liuksai.

Visi vardiniai liuksai yra skirti dviems svečiams. Įrenginėjant šiuos kambarius stengtasi išlaikyti baroko dvasią, derinant ją su moderniu patogumu.

Jūsų patogumui kambariuose taip pat įrengtas minibaras, nemokamas bevielis internetas, lova su baldakimu, WC ir dušas, plaukų džiovintuvas bei oro kondicionavimo sistema.

Liukso klasės kambarys

Standartiniai kambariai

Antrajame svetingumo komplekso aukšte įrengti septyni standartiniai kambariai, kuriems suteikti istorinių “Monte Pacis” piligrimų bei svečių vardai:

Tėvo Jeronimo, Marijos Kaupaitės, dailininko Palonio, Džovanio Merlio, Pranciškaus Medekšos, Mikalojaus Volšeido, Džovanio Batistos Fredianio.

Kambariai įrengti siekiant perteikti vienuolyno bei asketiškos piligrimystės dvasią.

*Pusryčiai įskaičiuoti

*Į kainą neįskaičiuotas 1 eur/asm. pagalvės mokestis

Jei turite papildomų klausimų susisiekite su mumis tel.: +370 655 95185 bei el. paštu: info@montepacis.lt