Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Viešbutis★★★★

Pasiilgusiems romantiško laiko dviese –  išskirtinė nakvynė “Sielos spa” tituluojamame MONTE PACIS viešbutyje

Į PASIŪLYMO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Romantiška nakvynė dviems Fundatorių apartamentuose arba liukso klasės kambaryje 
  • Degustacinė 6 patiekalų vakarienė dviems
  • Asmeniškai Jums ruošti pusryčiai su karštaisiais patiekalais
  • Pasitikimo gėrimas
  • Apsilankymas Pažaislio vienuolyne – įėjimas į teritoriją, muziejaus, bažnyčios lankymas
  • Pasivaikščiojimas šiaurietiškomis lazdomis Kauno marių regioniniame parke
  • Vėlyvas išvykimas (esant galimybei, iš anksto suderinus)

Specialus pasiūlymas galioja vasario mėn. 14 – 16 d.  

Nakvynė liukso klasės kambaryje, degustacinė 6 patiekalų vakarienė ir kitos pramogos – 170 Eur

Nakvynė Fundatorių apartamentuose, degustacinė 6 patiekalų vakarienė ir kitos pramogos – 210 Eur

SVARBU: vienuolynas lankytojus priima antradieniais – šeštadieniais 10.00 – 16.30 val. Vasario 16 d. vienuolynas nedirbs. 

Rezervacijos priimamos tel. nr. 8655 95185 arba el. paštu info@montepacis.lt

 

ŠIUOLAIKINIS SVETINGUMAS
XVII A. ISTORINIAME VEIKIANČIAME VIENUOLYNE

Svetingumo komplekse MONTE PACIS esantis viešbutis – tai unikalus keturių žvaigždučių teminis viešbutis Kaune ant marių kranto, Pažaislio vienuolyno ramybėje ir nuostabios gamtos apsuptyje. Svečius kviečiame apsistoti klasikinio baroko stiliaus numeriuose ir apartamentuose, kuriuose yra mini barai, įrengti vonios kambariai su voniomis arba dušais, veikia nemokamas WiFi internetas.

Restorane patiekiami pusryčiai, pietūs ir vakarienė, siūlomi autentiški, vienuolių pagaminti vynai. Maistas ruošiamas iš vietinių ir sezoninių produktų. MONTE PACIS viešbutis Kaune įsikūręs išskirtinėje miesto vietoje – Kauno marių pusiasalyje – regioniniame parke. Tai patogi vieta tiek svečiams, atvykusiems pailsėti gamtos ir vienuolyno prieglobstyje, tiek ieškantiems išskirtinės nakvynės Kauno mieste ir norintiems būti netoli miesto centro. Iki Kauno miesto centro apie 10 km, oro uostas – už 14 km, o už 300 metrų nuo viešbučio rasite paplūdimį.

Regioninio parko gamtos grožis, istorinio ir kultūrinio paveldo objekto didybė, veikiančio vienuolyno dvasia, šiuolaikinės technologijos, jaukus interjeras, malonus svetingumo komplekso darbuotojų aptarnavimas – sustabdys laiką ir suteiks Jūsų viešnagei unikalumo ir išskirtinumo.

Įprastas atvykimo laikas nuo 14.00 val.
Išvykimo laikas iki 12.00 val.
Svečių patogumui viešbučio registratūra dirba visą parą.

Už papildomą mokestį organizuojami pervežimai į / iš oro uosto bei įvairios pramogos.

Informacija teikiama tel. nr. 8 655 95185 arba el. paštu info@montepacis.lt

13 kambarių pavadinti istorinių čia gyvenusių arba viešėjusių asmenybių vardais:

• 2 Fundatorių apartamentai,
• 4 liukso klasės kambariai,
• 7 standartiniai kambariai.

Viešbutyje vienu metu gali apsistoti 46 svečiai.

Svetingumo komplekse įkurti dveji apartamentai, kuriems suteikti istorinio Pažaislio vienuolyno įkūrėjų vardai.

Pietinėje svetingumo komplekso dalyje įrengti LDK didžiojo kanclerio Kristupo Žygimanto Paco apartamentai. Tai buvo vienuolyno fundatorius bei įkūrėjas, šiame vienuolyne įkurdinęs Kamaldulių vienuolius iš Italijos. Jo garbei pavadintuose apartamentuose yra svetainė bei miegamasis, o taip pat ir vonios kambarys. Miegamajame dviems svečiams skirta lova su baldakimu, perteikianti baroko epochos dvasią.

Šiaurinėje svetingumo komplekso dalyje įrengti istorinio Pažaislio įkūrėjo Kristupo Žygimanto Paco žmonos Klaros Izabelė Pacienės (grafaitė Klara Izabelė de Maijly) apartamentai. Kanclerienė buvo tuometinės Lenkijos karalienės giminaitė bei atvyko į LDK iš Prancūzijos dvaro kartu su savimi atsiveždama unikalų rafinuotumą bei žavesį. Klaros Izabelės apartamentai įrengti, siekiant išlaikyto baroko laikų grakštumą bei rafinuotumą. Apartamentų svečiai galės mėgautis atskiru miegamuoju bei svetaine ir vonios kambariu.

Vardiniai liuksai

MONTE PACIS svetingumo komplekse yra įrengti keturi liukso kambariai ir kiekvienam iš jų suteikti karališkų MONTE PACIS svečių vardai.

Komplekso šiaurinėje dalyje įsikūrę Švedijos karaliaus Karolio XII ir Napoleono Bonaparto liuksai, o pietinėje dalyje – Lenkijos – Lietuvos respublikos karaliaus Jono Sobieskio bei Imperatoriaus Nikolajaus I liuksai.

Visi vardiniai liuksai yra skirti dviems svečiams. Įrenginėjant šiuos kambarius stengtasi išlaikyti baroko dvasią, derinant ją su moderniu patogumu.

Jūsų patogumui kambariuose taip pat įrengtas minibaras, nemokamas bevielis internetas, lova su baldakimu, WC ir dušas, plaukų džiovintuvas bei oro kondicionavimo sistema.

Standartiniai kambariai

Antrajame svetingumo komplekso aukšte įrengti septyni standartiniai kambariai, kuriems suteikti istorinių MONTE PACIS piligrimų bei svečių vardai:

Tėvo Jeronimo; Marijos Kaupaitės; dailininko Palonio; Džovanio Merlio; Pranciškaus Medekšos; Mikalojaus Volšeido, Džovanio Batistos Fredianio.

Kambariai įrengti siekiant perteikti vienuolyno bei asketiškos piligrymystės dvasią.

Norėdami rezervuoti viešbučio kambarį, prašome užpildyti žemiau esančią kontaktinę formą.

Jei turite papildomų klausimų susisiekite su mumis tel.: +370 655 95185 bei el. paštu: info@montepacis.lt.