Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Viešbutis★★★★

Viešbučio rezervacija

 

Saikingas atstumas nuo miesto triukšmo, istorija alsuojanti architektūra, turtinga gamta, pasivaikščiojimų ir dviračių takai, diskretiškas aptarnavimas, gastronominės patirtys – tai tik nedidelės užuominos ką galite patirti Pažaislyje

ŠIUOLAIKINIS VIEŠBUTIS

XVII A. ISTORINIAME VEIKIANČIAME PAŽAISLIO VIENUOLYNE

Vienintelis viešbutis Lietuvoje priimtas į prestižinę Europos paveldo viešbučių federaciją “Heritage hotels of Europe” 

13 klasikinio baroko stiliaus numerių

• 2 Fundatorių apartamentai,
• 4 liukso klasės kambariai,
• 7 standartiniai kambariai.

Viešbutyje vienu metu gali apsistoti 46 svečiai.

Iki Kauno miesto centro – 10 km, oro uosto – 15 km, paplūdimys – 0,3 km. 

Įprastas atvykimo laikas nuo 15 val.
Išvykimo laikas iki 12 val.

Restorane patiekiami pusryčiai, pietūs ir vakarienė, siūlomi autentiški, vienuolių pagaminti vynai. Maistas ruošiamas iš vietinių ir sezoninių produktų. Daugiau apie restoraną čia 

Už papildomą mokestį organizuojami pervežimai į / iš oro uosto bei įvairios pramogos.

Informacija teikiama tel. nr. +370 655 95185 arba el. paštu info@montepacis.lt

Regioninio parko gamtos grožis, istorinio ir kultūrinio paveldo objekto didybė, veikiančio vienuolyno dvasia, šiuolaikinės technologijos, jaukus interjeras, malonus svetingumo komplekso darbuotojų aptarnavimas – sustabdys laiką ir suteiks Jūsų viešnagei unikalumo ir išskirtinumo

 

Apartamentai

Pietinėje svetingumo komplekso dalyje įrengti LDK didžiojo kanclerio, vienuolyno fundatoriaus bei įkūrėjo Kristupo Žygimanto Paco apartamentai. Apartamentuose yra svetainė, miegamasis, vonios kambarys. Miegamajame dviems svečiams skirta lova su baldakimu, perteikianti baroko epochos dvasią.

Šiaurinėje svetingumo komplekso dalyje įrengti istorinio Pažaislio įkūrėjo Kristupo Žygimanto Paco žmonos Klaros Izabelė Pacienės (grafaitė Klara Izabelė de Mailly) apartamentai. Kanclerienė buvo tuometinės Lenkijos karalienės giminaitė bei atvyko į LDK iš Prancūzijos dvaro kartu su savimi atsiveždama unikalų rafinuotumą bei žavesį. 

Liukso klasės kambariai

Svetingumo komplekse yra įrengti keturi liukso kambariai ir kiekvienam iš jų suteikti karališkų “Monte Pacis” svečių vardai.

Komplekso šiaurinėje dalyje įsikūrę Švedijos karaliaus Karolio XII ir Napoleono Bonaparto liuksai, o pietinėje dalyje – Lenkijos – Lietuvos respublikos karaliaus Jono Sobieskio bei Imperatoriaus Nikolajaus I liuksai.

Visi vardiniai liuksai yra skirti dviems svečiams. Įrenginėjant šiuos kambarius stengtasi išlaikyti baroko dvasią, derinant ją su moderniu patogumu.

Kambariuose įrengti minibarai, nemokamas WiFi internetas, lovos su baldakimu, WC ir dušai, plaukų džiovintuvai bei oro kondicionavimo sistema.

Standartiniai kambariai

Antrajame svetingumo komplekso aukšte įrengti septyni standartiniai asketiški kambariai, kuriems suteikti istorinių “Monte Pacis” piligrimų bei svečių vardai. 

Viešbučio rezervacija

 

Norėdami rezervuoti viešbučio kambarį, prašome užpildyti žemiau esančią kontaktinę formą.

Jei turite papildomų klausimų susisiekite su mumis tel.: +370 655 95185 bei el. paštu: info@montepacis.lt.