Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Išvažiuojamieji renginiai

Profesionali “Monte Pacis” komanda gali surengti šventę Jūsų įmonėje ar kitoje pasirinktoje vietoje – nuo restorano patiekalų pristatymo į biurą, svečių aptarnavimo iki įspūdingos šventės Jūsų nurodytoje vietoje.

Dalykiniai pietūs ofise, rafinuotos vaišės laive ar iškilminga puota pilyje – visa tai ir daugiau “Monte Pacis” įgyvendins – Jums užtenka nurodyti vietą, laiką, žmonių skaičių ir savo pageidavimus.

“Monte Pacis” komanda gali tiesiog pristatyti Jūsų užsakytą maistą į nurodytą vietą, bet taip pat gali tuščią erdvę paversti restoranu ir joje surengti aukščiausio protokolinio aptarnavimo vaišes.

Profesionalus ir charizmatiškas restorano šefas Raimundas Dambrauskas su komanda gali Jūsų svečių akivaizdoje ne tik ruošti restoraninius patiekalus, bet ir atsakyti į klausimus ar net atskleisti profesionalios virtuvės paslapčių. Pageidaujant someljė Indra Ramanauskienė  gali ne tik rekomenduoti ir parinkti gėrimus, bet ir pravesti vyno degustaciją.

Atsižvelgiame į visus išsakomus pageidavimus, todėl kiekviena šventė – individuali, nesikartojanti, atitinkantį užsakovo skonį, vietos ir sezono galimybes.

“Monte Pacis” komanda – profesionalūs, patyrę, nuoširdūs, atsakingi ir savo darbą mėgstantys darbuotojai, girdintys užsakovo pageidavimus ir maksimaliai juos išpildanys, todėl kiekviena mūsų surengta šventė –  individualaus skonio, stiliaus ir pojūčių puota.

Taip pat galime rekomenduoti patikimus partnerius, kurie Jūsų nurodytą vietą papuoš, praves oficialų ar neįpareigojantį renginį, linksmins, gros, dainuos, įamžins, sukurs individualų scenarijų.

Informacija teikiama el. paštu renginiai@montepacis.lt arba tel. nr. 8 685 08 662