Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Teminės šventės

„Pojūčių vakarienė“ 

Pirmą kartą Lietuvoje pristatytas daugiau nei metus brandintas ir kurtas gastronominis projektas „Pojūčių vakarienė“. Tai – ne tik kokybiškas maistas tiekiamas gražioje aplinkoje. Tai – daugiau nei dviejų valandų trukmės dinamiška ir ekspresyvi programa. “Monte Pacis” restorano virtuvės komanda, vadovaujama šefo Raimundo Dambrausko, filmų kūrėjas ir režisierius Jonas Jakūnas, muzikos prodiuseris bei kompozitorius Donatas Tamašauskas Džouns šiuolaikinėmis priemonėmis perteikia, intriguoja ir pasufleruoja, meniniais sprendimais, netikėtais deriniais apjungia pojūčius į emocijų karuselę nuo pjaunamos žolės gaivos iki karščiu alsuojančios Lotynų Amerikos aistros.

Skoniu, vaizdu, garsais, aromatais ir kitomis priemonėmis pajusite Pažaislio dydybę, kepamos duonos nostalgiją, vandens tyrumą, deserto svaigumą. Ir ne tik. 

 

“La Belle Époque stalo kultūra.

1904 metais Pažaislio vienuolyne vykusių šventinių pietų rekonstrukcija”

Lektorius – valgomojo kultūros tyrinėtojas, architektūrologas, dokt. Marius Daraškevičius

Renginio metu kviečiame susipažinti su gražiosios epochos, La Belle Époque (XIX a. pab.- XX a. pr.), stalo kultūra Europoje ir Lietuvoje, pažvelgti kaip atrodė šventinio stalo serviruotė bei pietų meniu. Elegantišką paskaitą apie stalo kultūrą papildo šventinė „Monte Pacis“ restorano degustacinė vakarienė – iškilmingo 1904 m. Pažaislio vienuolyne ragauto  meniu rekonstrukcija.

Šioje puotoje prieš daugiau nei šimtmetį dalyvavo ypač aukšto rango svečiai – tarp jų ir pats Kauno gubernatorius, taigi, patiekalai išties verti garbiausių svečių! 

 

Informacija teikiama tel. nr.  8 685 08 662 arba el. paštu renginiai@montepacis.lt