Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Patirk Pažaislį

Naujiena „Monte Pacis” ir visoje Lietuvoje – Vienuoliško sveikatinimo programa

Regis, nėra labiau nesuderinamų dalykų nei verslas ir vienuolynas, karjera ir vienuolystė, malonumas ir askezė. Visgi šiandien VI a. parašytoje Šv. Benedikto Reguloje tapusioje visų Vakarų vienuolynų regulų pagrindu randame daugybę sąsajų tarp darbo ir poilsio, pastangos ir malonės, galios ir neturto, atsiskyrimo ir laisvės, materialinių ir dvasinių gėrybių, naudos ir dovanos. Tekstas atsako į daugybę šiandien aktualių klausimų ir yra stulbinamai modernus.

Laikas vienuolyne yra lyg sukarpytas pagal aštuonias liturgines valandas –

8 valandos maldai – 8 valandos darbui – 8 valandos poilsiui.

Šiandien būtent vienuolynuose sukauptoje patirtyje ir išmintyje pasauliečiai ieško ilgaamžiškumo paslapčių, atsakymų, kaip stiprinti savo sveikatą, išsaugoti jaunystę ar tiesiog išmokti pajusti gyvenimo pilnatvę. Pažaislio vienuolynas ne išimtis. Čia plūsta ne tik maldininkai, piligrimai, istorijos mylėtojai, turistai, bet ir atsakymų ieškantys žmonės.

„Patirk Pažaislį” – Sielos SPA  8 valandos sau per kurias Jūs pats pasirenkate ko pageidaujate – asketiško o gal ištaigingo baroko dvasia alsuojančio „Monte Pacis” kambario, religinės ar istorinės literatūros, o galbūt trokštate pats išlieti mintis popieriuje ieškodamas atsakymų į seniai neraminančius klausimus. Vonia su vienuolynų vaistažolėmis, pasivaikščiojimas po Pažaislio vienuolyno sodą ir jo apylinkes, kitoks žvilgsnis į Bažnyčią puošiančias freskas – visa tai ir dar daugiau Jums, kad grįžtumėte pailsėję – kūnu ir siela. 

Kainos ir dovanų kuponai ČIA 

 

 

Norėdami užsiregistruoti į programą “Patirk Pažaislį”, užpildykite registracijos formą.

 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. nr.