Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Išvažiuojamosios šventės

Profesionali MONTE PACIS komanda gali surengti šventę pas Jus – nuo restorano patiekalų pristatymo į namus ar biurą, maisto gaminimo Jūsų virtuvėje, svečių aptarnavimo iki įspūdingos šventės Jūsų nurodytoje vietoje.

Nors svetingumo kompleksas MONTE PACIS įsikūręs bene gražiausiame Lietuvos baroko ansamblyje – Pažaislio vienuolyne, sulaukiame pageidavimų surengti šventę ir kitose vietose.

Jauki šventė namuose, dalykiniai pietūs ofise, romantiška iškyla miške, rafinuotos vaišės laive ar iškilminga puota pilyje – visa tai ir daugiau MONTE PACIS įgyvendins – Jums užtenka nurodyti vietą, laiką, žmonių skaičių ir savo pageidavimus.

MONTE PACIS komanda gali tiesiog pristatyti Jūsų užsakytą maistą į nurodytą vietą, bet taip pat gali tuščią erdvę paversti restoranu ir joje surengti aukščiausio protokolinio aptarnavimo vaišes.

Profesionalus ir charizmatiškas restorano šefas Rokas Vasiliauskas su komanda gali Jūsų svečių akivaizdoje ne tik ruošti restoraninius patiekalus, bet ir atsakyti į klausimus ar net atskleisti profesionalios virtuvės paslapčių. Pageidaujant somelje Indra Ramanauskienė gali ne tik rekomenduoti ir parinkti gėrimus, bet ir pravesti vyno degustaciją.

Taip pat galime rekomenduoti patikimus partnerius, kurie Jūsų nurodytą vietą papuoš, praves oficialų ar neįpareigojantį renginį, linksmins, gros, dainuos, įamžins, sukurs individualų scenarijų.
Atsižvelgiame į visus išsakomus pageidavimus, todėl kiekviena šventė – individuali, nesikartojanti, atitinkantį užsakovo skonį, vietos ir sezono galimybes.

MONTE PACIS komanda – profesionalūs, patyrę, nuoširdūs, atsakingi ir savo darbą mėgstantys darbuotojai, girdintys užsakovo pageidavimus ir maksimaliai juos išpildanys, todėl kiekviena mūsų surengta šventė – individualaus skonio, stiliaus ir pojūčių puota.

Informacija teikiama el. paštu renginiai@montepacis.lt arba tel. nr. 8 685 08 662