Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Ypatinga prancūziškų tradicijų vakarienė GOÛT DE FRANCE

Pradžia - 2019/03/21

Pabaiga - 2019/03/21

Grįžti į sąrašą

 Kovo 21 d., 19 val.„Goût de France 2019“ vakarienė – pagal sparčiai gausėjančios bohemiškos buržuazijos Paryžiuje stilių „Bobo“

Bobo – išsilavinę paryžiečiai, nors kažkiek buvusių kilmingų giminių palikuonys,  jau su genais paveldėję emancipaciją, kultūrą, eleganciją ir visas etiketo subtilybes arba L‘Art de vivre šiandien pasauliui diktuoja madas. Jie nesibodi santykių su visų sluoksnių atstovais, dėvi masinių prekių ženklų rūbus, dalyvauja manifestuose ir valgo greitą maistą.

BET. Pigūs gatvės rūbai maišomi aukštos kokybės vienetiniais apdarais, o burgeris pagamintas tik iš natūralių organinių produktų ir derinamas … su vintažiniu šampanu. Tai ir vadinama L‘Art de vivre à la Bobo – meistriškai maišyti tradicijas ir modernumą, „aukštą lygį“ ir paprastumą, subtilų ir stilingą tradicijų laužymą.

„Goût de France 2019“ vakarienės metu bus tiekiami klasikiniai fine dine patiekalai, pagaminti iš aukščiausios kokybės produktų. Šefas Raimundas Dambrauskas puikiai išmanydamas prancūzų virtuvės taisykles, jas interpretuos pagal mūsų dabartinį sezoną bei vakarienės partnerį iš Normandijos, šiaurinės Prancūzijos „Calvados Coquerel“ distileriją.

Įkvėpti ne tik aukštos šių namų produktų kokybės, bet ir užburiančios istorijos, prie vakarienės kviesime derinti ne vyną, bet … kokteilius.

Ką bendro turi Pažaislio vienuolynas ir Coquerel pilis? Kokią religinę paslaptį išsaugojo Normandijos perlas? Kaip ketvirtai kartai priklausančiuose kalvadoso namuose atsirado vietinis džinas „Normindia Gin“ ir kuris gėrimas yra itin paklausus Niujorke – apie tai netrukus 

4 – ių patiekalų fine dine degustacinė vakarienė – 40 eur / asm
Kokteilių degustacija su Danieliumi Kodz – „Calvados Coquerel“ ambasadoriumi Lietuvoje – 23 Eur / asm

 

Informacija teikiama ir rezervacijos priimamos tel. nr. 8655 95185 arba el. paštu info@montepacis.lt