Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Įmonių šventės

Jeigu pageidaujate teminės šventės, siūlome pasinaudoti mūsų ir mūsų partnerių parengtomis programomis:

„Pojūčių vakarienė“ 2018 m. PREMJERA

Pirmą kartą Lietuvoje pristatomas daugiau nei metus brandintas ir kurtas gastronominis projektas „Pojūčių vakarienė“. Tai – ne tik kokybiškas maistas tiekiamas gražioje aplinkoje. Tai – daugiau nei dviejų valandų trukmės dinamiška ir ekspresyvi programa.

MONTE PACIS restorano virtuvės komanda, vadovaujama šefo Roko Vasiliausko, filmų kūrėjas ir režisierius Jonas Jakūnas, muzikos prodiuseris bei kompozitorius Donatas Tamašauskas Džouns šiuolaikinėmis priemonėmis perteikia, intriguoja ir pasufleruoja, meniniais sprendimais, netikėtais deriniais apjungia pojūčius į emocijų karuselę nuo pjaunamos žolės gaivos iki karščiu alsuojančios Lotynų Amerikos aistros.

Skoniu, vaizdu, garsais, aromatais ir kitomis priemonėmis pajusite Pažaislio dydybę, kepamos duonos nostalgiją, vandens tyrumą, deserto svaigumą. Ir ne tik…

Išsami informacija teikiama el. paštu renginiai@montepacis.lt

Interaktyvi, pažintinė ir pramoginė vakarienė „PAŽAISLIO KODAI“

Kokią popiežiaus dovaną saugo Pažaislis? Kas užšifruota MONTE PACIS koridoriuose? Kokią paslaptį atskleidė surasta Klaros Izabelės širdis? Ką ir kaip valgė vienuoliai kamalduliai ir LDK didikai? Apie tris valandas trunkančioje programoje ieškomas lobis, žaidžiamas protų mūšis, kuriama ir vaidinama, tiekiama šventinė 6 patiekalų vakarienė su priderintais gėrimais. 

P. S. Yra galimybė rezervuoti visą MONTE PACIS svetingumo kompleksą.

Daugiau informacijos telefonu: +370 685 08662 arba el. paštu: renginiai@montepacis.lt

Šventė istorinėje Fundatorių pobūvių salėje

Iškilminga 120 kv.m. Fundatorių salė pirmame MONTE PACIS aukšte, papuošta freskomis ir autentiškais paveikslais, veikiančiu originaliu Smiltainio židiniu  – unikali vieta įsimintinai šventei – tik Jums ir Jūsų svečiams.

Fundatorių salė

Salėje vienu metu gali švęsti iki 150 asm. (furšetinis stilius), 80 asm. (banketinis stilius)

 

Šventė jaukioje Klaros Izabelės salėje

Šviesi bei jauki 90 kv. m. Klaros Izabelės salė antrame MONTE PACIS aukšte. Pro vakarinius langus atsiveria Pažaislio bažnyčios šventorius, rytinius – Liepų alėja ir Kauno marios. Manoma, kad kadaise čia gyveno LDK kanclerio K.Z Paco žmona – Klara Izabelė del Mailly. Šiandien čia vyksta ir dalykiniai ir privatūs gražūs renginiai.

 Klaros Izabelės salė

Salėje vienu metu gali švęsti iki 100 asm. (furšetinis stilius), 60 asm. (banketinis stilius)