Naujienos - Montepacis
Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Naujienos

Vėlyvieji sekmadienio pusryčiai

Vėlyvieji pusryčiai dovanoja šventės, ypatingos dienos skonį. Tarptautinis pavadinimas brunch (breakfast (pusryčiai) ir lunch (pietūs)) neapibrėžia pradžios ir pabaigos. Tad kviečiame neskubėti, ramiai, iš lėto mėgautis maistu ir švęsti gyvenimą!
Vėlyvieji sekmadienio pusryčiai tiekiami kiekvieną sekmadienį, nuo 12 iki 15 val.
Vėlyvųjų pusryčių meniu rasite čia
Rezervacijos priimamos ir informacija teikiama tel. nr. 865595185 arba el. paštu info@montepacis.lt

 

Kviečiame Jus paragauti patiekalų iš vasaros A la Carte arba šios dienos degustacijos meniu

Restorano šefas Rokas Vasiliauskas apjungia slaptus istorinius receptus, šviežius produktus iš nuosavo daržo bei vietinių ekologinių ūkių, modernias technologijas į unikalią galimybę mėgautis šiuolaikinio restorano malonumais XVII a. istoriniame Pažaislio vienuolyno ansamblyje.

Meniu rasite čia

PRISTATOME KARIETŲ AIKŠTĖS MENIU

Vasarą ne tik intensyviai puoselėjame ir naudojame ruošdami patiekalus savo auginamas daržoves ir uogas (beje, mūsų daržas vienuolyne), bet taip pat gausiai papildėme ant grotelių kepamų patiekalų asortimentą. Ilgai ir kruopščiai atrinktos geriausios pasaulio mėsos rūšys Jums – ragauti, mėgautis ir dalintis.

Išsamus meniu čia

Pažaislio vienuolyne kviestinei publikai buvo pristatytas gastronominis projektas „Pojūčių vakarienė“

Skaitykite daugiau: www.15min.lt/maistas/naujiena/naujienos/pojuciu-vakariene-vienuolyne-nuo-karveliu-iki-burnoje-tirpstancio-austriu-daugiaryzio-1042-962976

Didžiuojamės galėdami pranešti, jog MONTE PACIS tarptautiniame “Baltic Wine List Awards 2018” čempionate laimėjo

Best Hotel Restaurant Wine List in Lithuania apdovanojimą!

Vyno sarašas čia

White Guide Nordic – vienas pagrindinių gastronominių gidų Šiaurės šalyse oficialiai pripažino MONTE PACIS restoranu TOP 10 Baltijos šalyse! White Guide reitingai, gurmanų laikomi skandinaviškais „Michelin‘ais“, yra neįkainojamas įvertinimas. Profesionali komanda, karšti ginčai ir kartais sunkiai įsivaizduojami eksperimentai, virstantys į ant Jūsų stalų tiekiamus patiekalus, buvo įvertinti tarp 160 Baltijos šalių restoranų.

http://www.whiteguide-nordic.com/nyheter/there-is-no-better-time-than-now-to-visit-baltic-restaurants

Restorano MONTE PACIS virtuvės komanda, vadovaujama šefo Roko Vasiliausko, kviečia Jus paragauti naujausių, šiam sezonui sukurtų, patiekalų iš A la Carte arba šios dienos degustacijos meniu!

9 patiekalų degustacinis meniu – 55 €

3 patiekalų meniu – 33 €

Prie patiekalų priderinto vyno rinkiniai:

Keturių rūšių kolekcinio vyno degustacija – 20 €

Aštuonių rūšių kolekcinio vyno degustacija – 35  €


Didžiuojamės galėdami pranešti, jog apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo komisijos sprendimu viešbučiui MONTE PACIS yra suteikta HOTEL STARS UNION keturių žvaigždučių klasė!

ZVAIGZDES-page-001