Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Naujienos

Didžiuojamės galėdami pranešti, jog MONTE PACIS tarptautiniame “Baltic Wine List Awards 2018” čempionate laimėjo

Best Hotel Restaurant Wine List in Lithuania apdovanojimą!

Vyno sarašas čia

White Guide Nordic – vienas pagrindinių gastronominių gidų Šiaurės šalyse oficialiai pripažino MONTE PACIS restoranu NR. 10 Baltijos šalyse! White Guide reitingai, gurmanų laikomi skandinaviškais „Michelin‘ais“, yra neįkainojamas įvertinimas. Profesionali komanda, karšti ginčai ir kartais sunkiai įsivaizduojami eksperimentai, virstantys į ant Jūsų stalų tiekiamus patiekalus, buvo įvertinti tarp 160 Baltijos šalių restoranų.

http://www.whiteguide-nordic.com/nyheter/there-is-no-better-time-than-now-to-visit-baltic-restaurants

Restorano MONTE PACIS virtuvės komanda, vadovaujama šefo Roko Vasiliausko, kviečia Jus paragauti naujausių, šiam sezonui sukurtų, patiekalų iš A la Carte arba šios dienos degustacijos meniu!

„Su džiaugsmu pristatau kruopščiai apgalvotą žiemos meniu, įkvėptą visos komandos vaikystės švenčių skonių prisiminimų, perskaitytų vienuolyno fundatorių valgytų patiekalų receptų ir, žinoma, geriausių vietinių bei sezoninių kitų šalių produktų. Netikėti sprendimai ir deriniai, pateikimo būdai – tam, kad klasikinės lietuvių virtuvės ar tiesiog visiems žinomi patiekalai suintriguotų ir nustebintų. Sušildytų ir suteiktų gerų emocijų! Nekantraudamas pristatau dar vieną šio sezono naujieną – MONTE PACIS restorano spektaklį – geriausių mūsų 9 patiekalų degustaciją, atspindinčią vieningos ir ugningos virtuvės komandos profesionalumą ir patirtis, modernėjančias technologijas ir net Pažaislio istoriją. Tikiuosi, kad besimainantys skoniai, aromatai, vaizdai lėkštėse, malonūs siurprizai neprailgs ir tikrai primins gerą spektaklį. Na, o skubantiems pasiūlysime trumpesnį, 3 patiekalų meniu.“

Restorano šefas Rokas Vasiliauskas

Išsamus meniu čia

9 patiekalų degustacinis meniu – 55 €

3 patiekalų meniu – 33 €

Prie patiekalų priderinto vyno rinkiniai:

Keturių rūšių kolekcinio vyno degustacija – 20 €

Aštuonių rūšių kolekcinio vyno degustacija – 35  €


Didžiuojamės galėdami pranešti, jog apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo komisijos sprendimu viešbučiui MONTE PACIS yra suteikta HOTEL STARS UNION keturių žvaigždučių klasė!

ZVAIGZDES-page-001