Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Verslo susitikimai/Verslo pietūs

Ko reikia sėkmingam verslo susitikimui? Kokybiško, įvairaus, visiems dalyviams tinkančio maisto, diskretiško aptarnavimo, tuo pačiu gaunant išskirtinį personalo atidumą ir dėmesį. Pageidaujantiems konfidencialumo, patiekalus galime patiekti viešbučio kambariuose ar privačių renginių erdvėse. Šiltuoju metu stalą galime padengti atskiroje terasoje, Liepų alėjoje, ant žolės, Karietų aikštės centre – kaip tik pageidaujate.

Kad sėkmę didina ir šalia veikiančio vienuolyno energija – šito įrodyti negalime, bet taip teigia nuolatiniai mūsų svečiai. „Monte Pacis“ restorano šefas Raimundas Dambrauskas paruošė įvairiems verslo susitikimams puikiai tinkantį  À La Carte meniu. Aukštos kokybės jautienos kepsniai, gausus vegetariškų, lengvų žuvies patiekalų pasirinkimas bei individualių poreikių išpildymas.

Ir nesibaiminkite atstumo – keletas papildomų minučių keliui, erdvi ir nemokama automobilių aikštelė – ir Jūs grįžtate į ofisą ne tik sotūs, bet ir pailsėję nuo miesto triukšmo. Tikra siesta, kaip sako nuolatiniai mūsų svečiai.

Turite individualių pageidavimų? Susisiekite renginiai@montepacis.lt 868508662