Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Gėrimai

Beveik 30 vyno rūšių taurėmis!

Jau šiandien beveik 30 svečių kompanija svetingumo komplekse MONTE PACIS gali užsisakyti po skirtingos vyno rūšies taurę – ir mes galėsime jas patiekti!

Vieninteliai Baltijos šalyse turime originalią vyno pilstymo įrangą Le Verre De Vin (Didžioji Britanija), kuri leidžia mums vienu metu turėti neribotą atkimšto kokybiško vyno butelių kiekį. Originali technologija sustabdo oksidacijos procesą (kuris prasideda vos atkimšus butelį) ištraukiant orą ir sukuriant butelyje vakumą be jokių papildomų cheminių medžiagų ar priemonių. Ir kas svarbiausia – vynas kokybę ir struktūrą išlaiko net 3 savaites!

 

Vienuolių pagamintas vynas tiesiai iš Europos vienuolynų

Vieninteliai Lietuvoje bendradarbiaujame su Europos vienuolynais, gaminančiais vyną. Kviečiame  paragauti keturių skirtingų vienuolijų vyno: kamaldulių iš Italijos, kartūzų – Ispanijos, benediktinų, cistersų – Prancūzijos.

 

Vietinis uogų vynas ir biodinaminis vynas

 Populiarėjant sveiko maisto kultūrai, vyno pasaulis taip pat neatsilieka!

Gaminamas ne tik ekologinis, bet ir biodinaminis vynas, kurių galite pas mus paragauti. Ką reiškia biodinaminis? Ekologinė vyndarystė, paremta vientisa gamtos filosofija: natūralios trąšos, vynmedžiai gydomi arbata, darbai organizuojami pagal mėnulio kalendorių ir t. t. Įdomu? Kviečiame paragauti ir susidaryti savo nuomonę!

Pasaulyje ne mažiau madinga vartoti kokybiškus vietinius produktus, todėl atsakingai rekomenduojame paragauti Zarasų rajone užaugintų uogų ir vaisių Gintaro Sino tikėtina, kad pakeisite savo nuomonę apie lietuviškus gėrimus!

 


Monte Pacis vyno lobynas

 

Žydinti Pažaislio Fundatorių arbata  su mėtų likeriu    5, 00 €
Šildantis obuolių sulčių ir kalvadoso gėrimas   6, 00 €
Airiška kava         4, 50 €