Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Teminės vakarienės

„Pojūčių vakarienė“ 2018 m. PREMJERA

Pirmą kartą Lietuvoje pristatomas daugiau nei metus brandintas ir kurtas gastronominis projektas „Pojūčių vakarienė“. Tai – ne tik kokybiškas maistas tiekiamas gražioje aplinkoje. Tai – daugiau nei dviejų valandų trukmės dinamiška ir ekspresyvi programa. MONTE PACIS restorano virtuvės komanda, vadovaujama šefo Roko Vasiliausko, filmų kūrėjas ir režisierius Jonas Jakūnas, muzikos prodiuseris bei kompozitorius Donatas Tamašauskas Džouns šiuolaikinėmis priemonėmis perteikia, intriguoja ir pasufleruoja, meniniais sprendimais, netikėtais deriniais apjungia pojūčius į emocijų karuselę nuo pjaunamos žolės gaivos iki karščiu alsuojančios Lotynų Amerikos aistros.

Skoniu, vaizdu, garsais, aromatais ir kitomis priemonėmis pajusite Pažaislio dydybę, kepamos duonos nostalgiją, vandens tyrumą, deserto svaigumą. Ir ne tik…

Išsami informacija teikiama el. paštu renginiai@montepacis.lt

Interaktyvi, pažintinė ir pramoginė vakarienė „PAŽAISLIO KODAI“

Kokią popiežiaus dovaną saugo Pažaislis? Kas užšifruota MONTE PACIS koridoriuose? Kokią paslaptį atskleidė surasta Klaros Izabelės širdis? Ką ir kaip valgė vienuoliai kamalduliai ir LDK didikai? Apie tris valandas trunkančioje programoje, žaidžiamas protų mūšis, kuriama ir vaidinama, tiekiama šventinė 6 patiekalų vakarienė su priderintais gėrimais.

 

Informacija teikiama tel. nr.  8 685 08 662 arba el. paštu renginiai@montepacis.lt