Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Ypatinga prancūziškų tradicijų vakarienė Goût de France

Pradžia - 2017/03/21

Pabaiga - 2017/03/21

Grįžti į sąrašą

Kovo 21 d. (antradienį) 5-iuose pasaulio kontinentuose, 150 šalių, daugiau nei 2000 restoranų, tarp kurių ir “Monte Pacis”**** bus tiekiama ypatinga prancūziškų tradicijų vakarienė Goût de France.

Džiaugiamės ir dalinamės suteikta garbe ir atsakomybe rengti pasaulinio gastronomijos renginio Goût de France / Good France vakarienę, kuriai vadovaus du aistringi prancūziškos virtuvės gerbėjai ir meistrai: “Monte Pacis” restorano šefas Raimundas Dambrauskas ir svečias – Prancūzijos Instituto Lietuvoje stažuotojas Swan Deman, aistringas profesionalas ne tik prancūzų kalbos dėstyme, bet ir restorano virtuvėje. Charizmatiškas ir ekspresyvus Swan su dideliu noru ir energija šventės proga neria į “Monte Pacis” restorano užkulisius. Tad šventė žada būti skani, įdomi ir aistringa!
Trečius metus iš eilės Prancūzijos užsienio reikalų bei tarptautinės plėtros ministerija ir žvaigždutėmis apdovanotas virtuvės šefas Alain Ducasse organizuoja renginį, skirtą skatinti dialogą tarp kultūrų ir virtuvių. Prancūziškų tradicijų vakariene siekiama parodyti viso pasaulio virtuvės šefų, propaguojančių prancūzišką virtuvę ir jos produktus bei kūrybiškumą.

Degustacinė 5–ių patiekalų vakarienė – 35 € / asm.
5-ių rūšių vyno degustacija – 15 €
Vakarienės pradžia 19 val.
Rezervacijos priimamos tel. nr. 8 655 95 185 arba el. paštu info@montepacis.lt