Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

V. Kernagio projekto “Gėrio menas” pristato “Kai užaugsiu, būsiu…”

Pradžia - 2017/07/13

Pabaiga -

Grįžti į sąrašą

Vytauto Kernagio fondas vykdomas projektas „Gėrio menas“ ir Svetingumo kompleksas MONTE PACIS tęsia jau trečius metus vykstantį bendradarbiavimą – kartu organizuoja du metinius renginius (vidurvasarį ir prieš Šv. Kalėdas), į kuriuos sukviečia fondo globojamus vaikus sergančius onkologinėmis ligomis. Koncertai ir spektakliai, pyragas ir ledai – pradžiugina ne tik sergančiuosius, bet ir jų artimuosius.

Taip pat jau ne viena sveikstančio vaikelio šeima pasinaudojo “Monte Pacis” kvietimu praleisti keletą dienų vienuolyne veikiančiame viešbutyje su specialiai šeimai ruošiamu atsižvelgiant į reikalingą dietą maitinimu.

Ši vasara – ne išimtis. Bendradarbiavimas tęsiasi.

Liepos 13 d. 18 val. svetingumo komplekso “”Monte Pacis”” lauko terasoje Karietų aikštėje LABAITEATRAS pristato „Kai užaugsiu, būsiu…“

Šiais metais nuspręsta pakviesti ne tik „onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, bet ir visų Kauno dienos centrų globojamus vaikus.

„Kai užaugsiu, būsiu….“

„Kai užaugsiu, būsiu…“- tai šmaikštus, žaismingas, interaktyvus vienos valandos teatralizuotas koncertas – žaidimas šeimai apie tai, kaip svarbu tinkamai išsirinkti profesiją. Mažieji žiūrovai ne tik „susitinka“ su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys turi galimybę pabūti ir aktoriais, ir statybininkais, ir mokslininkais, ir gaisrininkais…

Koncertas interaktyvus – kiekviena profesija turi savo žaidimą (lydimą muzikos), kuris atspindi tos profesijos ypatumus, kylančias užduotis, sunkumus ir pan. Dalyvaudami spektaklyje – žaidime vaikai tarsi „pasimatuoja“ siūlomas profesijas, sužino šį tą visiškai nauja apie jas, tačiau svarbiausia, kad iš naujo atranda seną tiesą: visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą.

Teatralizuoto koncerto „Kai užaugsiu būsiu…“ scenoje vaikams gaisrininko, kosmonauto, ūkininko, poeto ir kitų profesijų ypatybes atskleis aktoriai Eimantas Bareikis ir Mindaugas Ancevičius. „Tiek vaikams, tiek jų tėveliams norime pasakyti – visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą“, – sako aktorius Eimantas Bareikis, kuris vaikystėje svajojo  būti alpinistu – deimantų ieškotoju ir mylimai mamai surasti patį didžiausią brangakmenį. „Visi rimti ateities planai gimsta dar smėlio dėžėje, žaidžiant, fantazuojant. Žaidimai – tai labai rimta“, – sako aktorius Mindaugas Ancevičius, kuris vaikystėje svajojo tapti popiežiumi.

„Kai užaugsiu, būsiu…“ muziką kuria kompozitorius Deividas Gnedinas, vaikystėje svajojęs būti traktorininku. „Kai buvau mažas, save įsivaizdavau dardantį per laukus didžiuliu traktoriumi. Taip jau atsitiko, kad šios priemonės vairo taip ir neteko pasukioti, bet likimas man suteikė galimybę muzikos garsais atskleisti, kaip tas traktorius burzgia. Norite žinoti, kokia nata geriausiai tam tinka? O kaip skamba kylanti į kosmosą raketa?“, – klausimus žeria kompozitorius Deividas Gnedinas.

Režisierė: Agnė Sunklodaitė

Dailininkė: Ramunė Skrebūnaitė

Kompozitorius: Deividas Gnedinas

Scenoje: Eimantas Bareikis ir Mindaugas Ancevičius

Renginys nemokamas, tačiau nuoširdžiai kviečiame aukomis prisidėti prie ligoniukų gydymo

Rezervacijos priimamos tel. nr. 8655 95 185 arba el. paštu info@montepacis.lt