Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Kviečiame atvykti į Kamilės Lukrecijos Lukošiūtės parodą

Pradžia - 2018/07/22

Pabaiga - 2018/12/27

Grįžti į sąrašą

Kamilės Lukrecijos Lukošiūtės paroda

“Must have masterpieces”

Ji – drąsi, ji – provokuojanti, ji nebijo pasirodyti kitokia, ji –  teisingumo ieškotoja, atskleidžianti kasdienybės aktualijas lyg iš už širmos. Savo paveiksluose ji rėžia tiesą ir nebijo pasipiktinusių žvilgsnių. Ji – Kamilė Lukrecija Lukošiūtė, kitaip žinoma kaip KLL.

Dar prieš metus sužavėjusi garsųjį vilkolakį, filmo „Saulėlydis“ žvaigždę Taylorą Lautnerį, įvertinta „San Francisko raganos“ akotorės Rose McGowan, menininkė KLL nemiega – vos prieš mėnesį buvo viena pirmųjų menininkių, atrinktų „Sostų karų“ žvaigždės Maisie Williams šviežiam projektui „Daisie“. Tai platforma, ieškanti ir pristatanti naujausią kūrybingų talentų bangą. Kas toliau? Akivaizdu, kad KLL savo darbais sugeba pakerėti, todėl naujai atsiveriančios platumos nepralenkia šios nepaprastos menininkės.

Šį kartą sarkastiškoji KLL pristato savo naujausių autorinių darbų seriją „Must have masterpieces“, kurioje vyrauja abstrakčių ir konceptualių idėjų vaizdinys. Tai gatvės meno detalės persipynusios su egzistencinėmis mintimis apie šiuolaikinio meno pasaulį, populiariąją kultūrą ir politikos realijas. Įvairios citatos, ironiški klausimai kviečia žiūrovą įsitraukti į diskusiją apie meno kūrinio vertę, menininko žinomumo suvokimą ir ikonos reikšmę visuomenėje. KLL komunikuoja su žiūrovu per abstrakčius, ryškius ir ekspresyvius mišrios technikos darbus, kurie stebina, užburia savo emocijomis ir nepalieka abejingų.

Kviečiame atvykti apžiūrėti paveikslų MONTE PACIS erdvėse