Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Dainos iš Sakartvelo ir romansai iš Lietuvos

Pradžia - 2018/08/20

Pabaiga - 2018/08/20

Grįžti į sąrašą

Dainos iš Sakartvelo ir romansai iš Lietuvos

2018 m. rugpjūčio 20 d. 19 val. ,,Pažaislio liepų alėjos vakaruose”

pirmą kartą pasirodys svečiai iš užsienio ir atveš nuostabią dovaną kauniečiams ir visiems miesto svečiams. Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Vano Galuashvili, Sulkhan Gvelesiani, Tamaz Saginadze, Gocha Datusani. Kvartetas yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip gruzinų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Šiais metais ,,Suliko” itin laukiamas ir dažnas svečias Lietuvoje minint Lietuvos Valstybės atkūrimo ir Sakartvelo Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečius.  Subtilaus ir sodraus gruziniško dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai vieninteliame kvarteto koncerte. Programoje skambės gruzinų liaudies muzika ir miesto folkloras.
Koncerte taip pat dalyvaus ir žinoma romansų atlikėja Liuba Nazarenko. Jos balsas išsiskiria itin šiltu, aksominiu, žemu tembru, o atliekami kūriniai suskamba jautriai ir emocingai. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka. Kaip sako pati atlikėja, “per tiek laiko ir pasaulis, ir žmonės negrįžtamai pasikeitė, tačiau romansuose apdainuojami meilė, aistra, neapykanta bei ilgesys išliko aktualūs iki šių dienų, todėl ir romansų žanras yra mėgstamas iki šiol”. Skambės XX a. miesto, saloniniai, liaudies, čigonų-rusų romansai. Liubos Nazarenko dalis organiškai papildys kartvelų pasirodymą ir pristatys romansų įvairovę.
Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT” ir svetingumo kompleksas “Monte Pacis”.
___________________________________________________________________________

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti savei ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus. 

Bilietų kaina: 10 €, 12 €, 15 € (prie staliukų po stogu aptarnauja padavėjas)
Bilietus platina TIKETA ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.
Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266