Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Įmonių šventės

Šventė istorinėje Fundatorių pobūvių salėje

Iškilminga 120 kv.m. Fundatorių salė pirmame MONTE PACIS aukšte, papuošta freskomis ir autentiškais paveikslais, veikiančiu originaliu Smiltainio židiniu  – unikali vieta įsimintinai šventei – tik Jums ir Jūsų svečiams.

Fundatorių salė

Salėje vienu metu gali švęsti iki 150 asm. (furšetinis stilius), 80 asm. (banketinis stilius)

 

Šventė jaukioje Klaros Izabelės salėje

Šviesi bei jauki 90 kv. m. Klaros Izabelės salė antrame MONTE PACIS aukšte. Pro vakarinius langus atsiveria Pažaislio bažnyčios šventorius, rytinius – Liepų alėja ir Kauno marios. Manoma, kad kadaise čia gyveno LDK kanclerio K.Z Paco žmona – Klara Izabelė del Mailly. Šiandien čia vyksta ir dalykiniai ir privatūs gražūs renginiai.

 Klaros Izabelės salė

Salėje vienu metu gali švęsti iki 100 asm. (furšetinis stilius), 60 asm. (banketinis stilius)

 

Jeigu pageidaujate teminės šventės, siūlome pasinaudoti mūsų ir mūsų partnerių parengtomis programomis:

Paskaita – degustacija – vakarienė „VYNO MADOS PASAULYJE IR LIETUVOJE“ / „VYNO PRADŽIAMOKSLIS“/ „APELIACIJOS IR VYNMEČIŲ ĮTAKA VYNO KOKYBEI – KOLEKCINIO VYNO DEGUSTACIJA“

MONTE PACIS restoranas didžiuojasi savo komandoje turėdamas ne tu sertifikuotus someljė: Indrą Ramanauskienę ir Rytį Grigaitį. Someljė išsamiai pristatys, paaiškins su vaizdine medžiaga, atsakys į klausimus ir pateiks degustuoti 6 rūšių vyną.

Malonių atradimų pateikia vyno degustacijos derinimas su maistu: MONTE PACIS šefas Rokas Vasiliauskas, šį kartą patiekalus derinantis prie vyno gali paruošti Jums vakarienę.

Programos kaina – 60 Eur.

6 rūšių vyno degustacija – 19 – 26 Eur.

6 patiekalų vakarienės kaina vienam svečiui – 36 Eur.

 

Interaktyvi, pažintinė ir pramoginė vakarienė „PAŽAISLIO KODAI“

Kokią popiežiaus dovaną saugo Pažaislis? Kas užšifruota MONTE PACIS koridoriuose? Kokią paslaptį atskleidė surasta Klaros Izabelės širdis? Ką ir kaip valgė vienuoliai kamalduliai ir LDK didikai? Apie tris valandas trunkančioje programoje ieškomas lobis, žaidžiamas protų mūšis, kuriama ir vaidinama, tiekiama šventinė 6 patiekalų vakarienė su priderintais gėrimais.

Programos kaina – 350 Eur.

6 patiekalų vakarienės su gėrimais kaina vienam svečiui – 65 Eur.

 

P. S. Yra galimybė rezervuoti visą MONTE PACIS svetingumo kompleksą.

Daugiau informacijos telefonu: +370 685 08662 arba el. paštu: renginiai@montepacis.lt