Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Naujienos

Kviečiame ragauti naujus restorano komandos, vadovaujamos šefo Roko Vasiliausko, sukurtus rudens meniu patiekalus! Meniu rasite čia.

 

Kviečiame aplankyti išskirtinę parodą  Pako Jurado. Abstraktūs peizažai.

Projektas: Ispanijos dialogai

Sutapimas kad Pako Churado (Paco Jurado) gimė tą pačią dieną, kaip ir Pablo Ruiz Picasso – spalio 25 d. Pokario meto vaikas turejo pašaukimą menui: jo tėvas, tėvo broliai buvo susiję su menais. Nenuostabu, kad šis paauglys, anksti pradeje dirbti kaip mokinys suvirintojas Automobiliai Portillo dirbtuvese, padarė savo pirmąją parodą, budamas tik 15 metų. „Tai buvo dėka Jorge Lindell….Aš pardaviau visus savo darbus. “ Tai vizualaus ir abstraktaus menininko pavyzdys, kuris nepavargę tirti ir vystytis.  „Aš nežinojau apie Kandinskio ar Picasso kūrybą –  Franko aparatas neleido nieko matyti,“ sako jis. Tačiau jis jau pažinojo to meto Malagos dailininkus: Alfonso de la Torre, Jorge Lindell, Virgilio Galan, Paco Moreno. „Gerbiu akademizmą, bet esu visiškas savamokslis“, pabrėžia jis. Kūrė figūras ir skulpturas iš geležies likučių dirbtuvese Automobiliai Portillo: „Atsimenu … pusvalandžio pertraukas, kol kiti žaidė futbolą, aš imdavau keletą supjaustytų metalo gabalų ir pagamindavau Iberijos bulius, figūras…“.

Tapyboje logiškai rekonstruoja realybę, stebedamas erdve iš įvairių taškų, naudojant spalvą planu sustatymui – menininko  tapyboje daug tyrinėtas, spalvingas ir išraiškingas peizažas patraukia demesį savo piešinio iškraipymais, išlaikytą ir intensyvią spalvą. Emociškai įkrauti paveikslai – tai reakciją ir šiuolaikiškumo suvokimas, individualios patirties atspindys. Drąsiai naudoja vaizdinę kalbą, formą, spalvą ir liniją kompozicijai sukurti, kuri egzistuoja nepriklausomai nuo realaus pasaulio.

Paklaustas, ką atnešė Menas į jo gyvenimą, jis atsako: „praturtino mane kaip žmogų, kaip mano draugų draugą, laip pilietį ir malagietį“ . 1995 Pako Churado įkūrė Malagos menininkų asociaciją APLAMA, kuriai iki šiol pirmininkauja: „idėja buvo skatinti jaunus žmonės kurti, daryti parodas, suteikti jiems parodines erdves.“
Kuratore Ina Mindiuz

MONTE PACIS svetingumo kompleksas Pažaislio vienuolyne, Kaunas, Lietuva

Bendradarbiauja Studija Mindiuzarte, Paco Jurado, Galerija Meno Forma

Dalinai remiama programa INICIATYVOS KAUNUI

Mieli svečiai, informuojame, jog rugpjūčio 26 d. komplekse vyks uždara šventė. Atsiprašome ir kviečiame rezervuoti stalelius rugpjūčio 27 d. tel. nr. 8655 95185 arba el. paštu info@montepacis.lt

Kviečiame ragauti naujus restorano komandos, vadovaujamos šefo Roko Vasiliausko, sukurtus Karietų aikštės terasų meniu patiekalus! Meniu rasite čia.

 

Didžiuojamės galėdami pranešti, jog apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo komisijos sprendimu viešbučiui MONTE PACIS yra suteikta HOTEL STARS UNION keturių žvaigždučių klasė!

ZVAIGZDES-page-001