Montepacis
Facebook
Mail
+370 655 95185

Svetingumo kompleksas pažaislio vienuolyne

Rausvas šampanas

 


 

BIODINAMINIS

FLEURY Brut Champagne Rose de saignee Champagne A.C. Prancūzija   125 €

Pinot Noir

P. Fleury – pirmasis vyndarys pradėjęs taikyti biodinaminius vyninkystės metodus Šampanėje apie 1970 m., o biodinaminio vyno sertikatą Fleury šampano namai turi beveik 30 metų – nuo 1989 m. Labai elegantiškas, itin gausiai apdovanotas ir puikiai vertinamas pasaulyje biodinaminis rausvasis šampanas, pagamintas tik iš Pinot Noir vynuogės taikant retą šampano gamyboje saignee metodą (prieš fermentaciją nuleidžiama dalis vynuogių sulčių). Todėl šampanas pasižymi blyškia spalva, lengva, gaivia, bet tvirta struktūra. Aromatų puokštėje dominuoja braškės, vyšnios, slyvos, prieskoniai, o skonyje – raudonos uogos ir ilgas, tvirtas minerališkas poskonis. Šis rausvas šampanas puikiai dera su įvairiais raudonos žuvies, mėsos, net žvėrienos užkandžiais ir patiekalais.

 

HENRIET BAZIN NV Rose Grand Cru Champagne A.C. Prancūzija  105 €

Pinot Noir

Tiesiog įspūdingas, sodrus, išraiškingas ir labai elegantiškas rausvasis aukščiausios klasės šampanas. Aromatų puokštėje ir skonių paletėje mainosi prinokusios vyšnios, serbentai, gervuogės, citrusiniai vaisiai, skrudinta balta duona. Puikiai integruota gaivi rūgštis ir itin ilgas poskonis. Puikiai dera su keptos laukinės paukštienos, ėrienos patiekalais.

 

Monial Cuvée Lux Aeterna rosé brut Champagne A.C. Prancūzija  49 €

Pinot Noir

Elegantiškas,  žaismingų ir burbuliukų šampanas. Išraiškingoje ir ryškioje aromatų puokštėje susipynę raudoni prinokę vaisiai, gėlės. Burnoje taip pat intensyvus ir aktyvus. Puikiai dera prie šaltų mėsos, žuvies užkandžių, uogų desertų.